Naga MarketsFilm i popcorn w kinie za dogecoiny (DOGE)? Być może niebawem w sieci kin AMCJedna z największych sieci kin na świecie, AMC Entertainment, rozważa akceptację Dogecoin (DOGE) do płatności online. Wcześnie AMC ogłosiło, że zacznie akceptować płatności online w Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) i Litecoin (LTC) do końca obecnego roku.

Płatność w DOGE za film i popcorn w kinie?

CEO AMC Entertainment Adam Aron, zapytał społeczność ba Twitterze, czy popularny memowy token powinien dołączyć do akceptowanych krypto.— Szczerze chcę poznać Twoją opinię za pośrednictwem tej ankiety na Twitterze. Do końca 2021 r. AMC zaadoptuje bitcoina, etherum, litecoina i bitcoin cash do płatności online. Od wielu osób na Twitterze dowiaduje się, że powinniśmy również zaakceptować dogecoina. Czy uważasz, że AMC powinno rozważyć akceptację DOGE? – zapytał Aron na Twitterze.

W ankiecie wzięło udział ponad 140 000 użytkowników Twittera. Większość z nich (68,1%) głosowała za włączeniem DOGE do płatności w AMC.

Wyniki ankiety sugerują zatem, że sieć kin może zdecydować się na dodanie dogecoina do opcji płacenia w kryptowalutach.

invest

Tylko nieco ponad 23% głosujących nie poparło tego pomysłu. Dla 7% ankietowanych „to nie jest ważne”, a nieco ponad 16% stwierdziło, że byłoby to „zbędnym wysiłkiem”.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Dogecoin traci na giełdach od ponad miesiąca. Wczoraj jednak kryptowaluta znalazła wsparcie w okolicach poziomu 20 centów. Jak widać na wykresie dziennym powyżej, niemal 12-procentowe odbicie pozwoliło odrobić większość strat z dwóch poprzednich sesji.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kursy walut forex | theppro co to | wirtualna polska kurs akcji | akcje pgnige | prognozy kryptowalut | kurs lewa do złotówki | pkobp notowania |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here