Naga MarketsNowe partnerstwo Fidelity Digital Asset Services ma na celu promocję kryptowalut wśród azjatyckich inwestorów. Stack Funds, który ma siedzibę w Singapurze i zapewnia dostęp do produktów kryptograficznych, udostępni swoim klientom bezpieczne usługi powiernicze tego pierwszego podmiotu.

  • Fidelity Digital Asset Services ułatwi Azjatom bezpieczne deponowanie kryptowalut.
  • Ten ruch jest efektem skoku zainteresowania kryptowalutami.

Fidelity Digital Asset Services łączy siły z Stack Funds

Stack twierdzi, że wszystkie aktywa, które zabezpiecza, będą podlegały comiesięcznym audytom i obiecuje ochronę, taką jak ubezpieczenie środków. Firma stara się przyciągnąć inwestorów w regionie, ograniczając ryzyko i “przyciągając zaangażowanie Fidelity”, powiedział w wywiadzie Michael Collett, współzałożyciel Stack.

Istnieje krytyczna potrzeba platform, które mają głębokie zrozumienie tego, czego szukają lokalni i regionalni inwestorzy, a czego od dawna brakowało w przestrzeni aktywów cyfrowych – powiedział w oświadczeniu Christopher Tyrer, szef Fidelity Digital Assets Europe.

Inne działania Fidelity

Fidelity Investments przeniosło się na rynek aktywów cyfrowych wcześniej niż wiele innych dużych instytucji finansowych. W sierpniu ujawniło, że uruchamia pasywnie zarządzany fundusz bitcoina dla zamożnych inwestorów. Firma uruchomiła też Fidelity Digital Assets pod koniec 2018 r., a jej CEO Abigail Johnson zadeklarowała, że ​​celem jest zwiększenie dostępności takich aktywów dla inwestorów.

Zwolennicy aktywów cyfrowych twierdzą, że rosnące zainteresowanie instytucjonalne uzupełnia zakupy ze strony inwestorów detalicznych. Niedawno firma Paypal Holdings Inc. wkroczyła na rynek BTC, aby zapewnić klientom dostęp do kryptowalut, a JPMorgan Chase & Co. uruchomił swojego stablecoina – JPM Coina – który jest używany do dokonania płatności między bankami.

– Ten rok był trudny, jeśli chodzi o przyciągnięcie ludzi do bitcoina, ponieważ nie przykrył się chwałą podczas spowolnienia rynkowego – powiedział Collett. Dodał jednak, że po “ciemnych i mrocznych dniach marca” znów rynek odżył i wkraczają na niego inwestorzy.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here