Naga MarketsCzy teoria ciągu Fibonacciego i złotego podziału może sprawdzać się na rynkach? A może to tylko i wyłącznie kolejna metoda wróżenia z fusów? Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania i zagłębić się w szczegóły zniesień oraz mierzeń Fibo w analizie technicznej koniecznie weź udział w darmowym webinarze.

  • Arek Jóźwiak wraz z brokerem FP Markets zaprasza na bezpłatny webinar, który odbędzie się w czwartek, 10 czerwca 2021 roku
  • Podczas tego webinaru dowiesz się, jak praktycznie wykorzystywać narzędzia Fibonacciego w tradingu

Darmowy webinar Fibonacci na wykresach

Kiedy Leonard z Pizy (znany dzisiaj przede wszystkim jako Fibonacci) prawie 1000 lat temu stworzył swój niezwykle prosty na pierwszy rzut oka ciąg liczbowy nie spodziewał się z pewnością, że zafascynuje naukowców, badaczy i ludzi z różnych dziedzin życia w tak odległych czasach. Proporcje Fibonacciego na gruncie giełdowym znalazły szerokie grono zwolenników i urosły niemal do rangi religii. Można w nie wierzyć albo nie, ale ciężko zaprzeczyć, że “coś w nich jest”.

Złoty podział związany bezpośrednio z ciągiem liczb Fibonacciego występuje w przyrodzie, sztuce i muzyce – jak się okazuje, również na rynkach pozwala podejmować skuteczne decyzje handlowe.

fpmarkets

Już w czwartek, 10 czerwca 2021 o godz. 20:00 odbędzie się specjalny webinar, w trakcie którego uczestnicy zapoznają się z podstawowym narzędziem mierzenia zniesień wewnętrznych Fibonacciego, niezwykle przydatnym w określaniu poziomów zwrotnych, wsparć, oporów i potencjalnych celów transakcyjnych.

Zapisz mnie na webinar

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z felietonem Arka Jóźwiaka na ten temat, będącym wstępem do w/w szkolenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here