Naga Markets

Czy teoria ciągu Fibonacciego i złotego podziału może sprawdzać się na rynkach? A może to tylko i wyłącznie kolejna metoda wróżenia z fusów? Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania i zagłębić się w szczegóły zniesień oraz mierzeń Fibo w analizie technicznej koniecznie weź udział w darmowym webinarze.

Fibonacci na wykresach – magia czy mit? 

Kiedy Leonard z Pizy (znany dzisiaj przede wszystkim jako Fibonacci) prawie 1000 lat temu stworzył swój niezwykle prosty na pierwszy rzut oka ciąg liczbowy nie spodziewał się z pewnością, że zafascynuje naukowców, badaczy i ludzi z różnych dziedzin życia w tak odległych czasach. Proporcje Fibonacciego na gruncie giełdowym znalazły szerokie grono zwolenników i urosły niemal do rangi religii. Można w nie wierzyć albo nie, ale ciężko zaprzeczyć, że “coś w nich jest”.Złoty podział związany bezpośrednio z ciągiem liczb Fibonacciego występuje w przyrodzie, sztuce i muzyce – jak się okazuje, również na rynkach pozwala podejmować skuteczne decyzje handlowe.

Już w najbliższy poniedziałek, 21 lutego 2022 r. o godz. 20:00 Arkadiusz Jóźwiak poprowadzi specjalny webinar, w trakcie którego uczestnicy zapoznają się z podstawowym narzędziem mierzenia zniesień wewnętrznych Fibonacciego.

W trakcie tego szkolenia poznasz najważniejsze zniesienia wewnętrzne Fibonacciego oraz dowiesz się, które z mierzeń są najskuteczniejsze w określaniu poziomów zwrotnych, wsparć, oporów i potencjalnych celów transakcyjnych.

Nie masz czasu w poniedziałek? Nic straconego! Zarejestruj się, a otrzymasz dostęp do nagrania tego szkolenia.

Zapisz mnie na webinar

Jednocześnie zachęcamy także do zapoznania się z felietonem na ten temat, będącym wstępem do w/w szkolenia.

AVA Trade


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKryptowaluty warte ponad 25 miliardów dolarów w portfelach „przestępczych wielorybów”
Następny artykułKurs EUR/PLN może spaść poniżej ostatnich minimów przy 4,48 i kontynuować zniżki do 4,45
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here