Naga Markets

Czy teoria ciągu Fibonacciego i złotego podziału może sprawdzać się na rynkach? A może to tylko i wyłącznie kolejna metoda wróżenia z fusów? Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania i zagłębić się w szczegóły zniesień Fibonacciego w analizie technicznej koniecznie weź udział w darmowym webinarze.

  • Arkadiusz Jóźwiak zaprasza na bezpłatny webinar
  • Spotkanie odbędzie się już w piątek, 27 maja 2022 roku, o godzinie 19:00

Fibonacci na wykresach – magia czy mit? 

Kiedy Leonard z Pizy (znany dzisiaj przede wszystkim jako Fibonacci) prawie 1000 lat temu stworzył swój niezwykle prosty na pierwszy rzut oka ciąg liczbowy nie spodziewał się z pewnością, że zafascynuje naukowców, badaczy i ludzi z różnych dziedzin życia w tak odległych czasach. Proporcje Fibonacciego na gruncie giełdowym znalazły szerokie grono zwolenników i urosły niemal do rangi religii. Można w nie wierzyć albo nie, ale ciężko zaprzeczyć, że “coś w nich jest”.Złoty podział związany bezpośrednio z ciągiem liczb Fibonacciego występuje w przyrodzie, sztuce i muzyce – jak się okazuje, również na rynkach pozwala podejmować skuteczne decyzje handlowe.

Już w najbliższy piątkę, 27 maja 2022 r. o godz. 19:00 Arkadiusz Jóźwiak poprowadzi specjalny webinar, w trakcie którego uczestnicy zapoznają się z podstawowym narzędziem mierzenia zniesień wewnętrznych Fibonacciego.

W trakcie tego szkolenia poznasz najważniejsze zniesienia wewnętrzne Fibonacciego oraz dowiesz się jaki warunek musi zostać spełniony, by były one skuteczne w określaniu poziomów zwrotnych, wsparć, oporów i potencjalnych celów transakcyjnych.

Nie masz czasu w piątek? Nic straconego! Zarejestruj się, a otrzymasz dostęp do nagrania tego szkolenia.

Zapisz mnie na webinar

Jednocześnie zachęcamy także do zapoznania się z felietonem na ten temat, będącym wstępem do w/w szkolenia.

NEDŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułKurs euro (EUR/USD) nie utrzyma 1,07, a dolara czeka odbicie. Prognozy ING FX
Następny artykułInventionMed rozpoczyna kolejny pilotaż TutorDerm!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here