Naga Marketssonia targosz fiat based tokenFiat Based Token, projekt, o którym pisaliśmy już tutaj, postanowił zbadać rynek stablecoinów i inteligentnych kontraktów. Wszystko w celu lepszego sprofilowania przygotowanych przez zespół produktów.


W sieci możecie znaleźć ankietę dotyczącą rynku stablecoinów, którą przygotowali twórcy FBT.

Na oficjalnym profilu projektu na Facebooku czytamy:

„Ankieta
Smart contracty, giełdy i stablecoiny

Wypełnij ankietę
W niecałe 2 minuty
Pomóż ulepszyć rynek kryptowalut!

My w zamian stworzymy produkt szyty dokładnie na miarę Twoich potrzeb.”

Ankietę można znaleźć tutaj. Pytania dotyczą stablecoinów, smart-kontraktów i rynku giełd walut cyfrowych. Badanie jest anonimowe.

By ludziom żyło się lepiej!

Jak przyznają twórcy FBT, badanie ma im pomóc w stworzeniu jak najlepszego produktu dla przyszłych użytkowników, ale też ma za zadanie zbadanie obecnego rynku kryptowalut i inteligentnych kontraktów. Obecnie ankieta dostępna jest w języku polskim, ale wkrótce ma zostać opublikowana także jej anglojęzyczna wersja.

Fiat Based Token

Prace nad projektem FBT trwają już od jakiegoś czasu.

„Przede wszystkim nie budujemy jedynie stablecoina, a cała infrastrukturę – mobilną aplikację płatniczą, która może pełnić funkcję konta osobistego. Każdy użytkownik będzie mógł wysyłać darmowe, natychmiastowe przelewy, rozliczać smart contracty na Ethereum za pomocą euro, płacić kartą debetową oraz wiele innych funkcji. Stokenizowane pieniądze fiducjarne będą wytwarzane w ramach instytucji finansowej, więc nie będzie tutaj mowy o braku pokrycia”tłumaczyła na naszych łamach Sonia Targosz, CEO FBT.

ICO projektu planowane jest na pierwszy kwartał 2019 r., ale autorzy biorą pod uwagę też inne źródła finansowania.

Jak dowiedziała się nasza redakcja, Fiat Based Token wkrótce ujawni też więcej szczegółów dotyczących projektu. Mamy poznać m.in. cały zespół, który pracuje nad systemem (na razie w mediach w imieniu FBT pojawiają się tylko Sonia i Przemysław Targosz).

W minionym tygodniu Przemysław Targosz był także gościem „Śniadania z Bitcoinem”, programu prowadzonego za pośrednictwem mediów społecznościowych przez Lecha Wilczyńskiego i Szczepana Bentyna. Całość możecie obejrzeć tutaj. O pomyśle Sonia Targosz opowiadała także w programie “Szpilki na Bitcoinie”.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here