Naga MarketsNajbliższa środa i czwartek w Krakowie, będą dniami poświęconymi początkującym inwestorom. Osoby, które zaczynają swą przygodę z inwestowaniem, chcą zacząć inwestować lub powiększyć swoją wiedzę i warsztat i będą wtedy w Krakowie, powinny przeczytać ten artykuł do końca. Odbędzie się bowiem Festiwal Inteligencji Finansowej (IF), organizowany przez Studenckie Forum Business Centre Club. Ta ogólnopolska organizacja jest już znana w Krakowie między innymi z Festiwalu Boss. IF jest dwudniowym wydarzeniem, które odbędzie się w Krakowie w tej formie po raz pierwszy.


Pierwszy dzień IF skupia się na giełdzie, tradingu oraz kryptowalutach. Zostaną przedstawione sprawdzone strategie bardziej, lub mniej ryzykowne. Będzie można poznać początkujących, jak i bardziej zaawansowanych inwestorów. Możliwe stanie się rozpoczęcie współpracy ze spółką inwestującą w kryptowaluty. Przedstawiciel spółki Dariusz Barski obecny będzie na wydarzeniu. Jest zarazem prelegentem, który opowie o kryptowalutach oraz projekcie, w jakim uczestniczy. Zorganizowany zostanie konkurs, w którym do wygrania zostaną pakiety inwestycyjne w Ormeus Global o wartości 500$ każdy. Nie zabraknie również Filipa Duszczyka, który pracował niegdyś jako animator opcji i kontraktów terminowych w Chicago. Opowie on o kontraktach terminowych, w których też się specjalizuje. Partner wydarzenia, jakim jest GPW również zorganizuje konkurs, na którym można będzie wygrać jeden z kursów, które przeprowadza. Michał Palaczyk – analityk giełdowy Squaber, wieloletni prezes Koła Naukowego Makler AGH oraz inwestor indywidualny z kilkunastoletnim stażem opowie o początkach na giełdzie. Przybliży częste błędy, jakich należy unikać. Opowie jak zacząć i jak uczyć się giełdy. Bart Cywinski – prezes Synerga.fund – spółki notowanej na NewConnect, opowie o nowych możliwościach, rynkach i technologiach oraz przedstawi swoją wizję gospodarki w najbliższych latach. Anna Wilkos – prelegentka State Street, która odnosi niemałe sukcesy pnąc się po szczeblach kariery w dużej korporacji, przybliży temat, który prędzej czy później spotyka większość osób – kredyt. Jej temat to modele ryzyka kredytowego.

Drugi dzień festiwalu, skupi się na inwestowaniu w nieruchomości. Opowiemy o flipach, strategiach inwestycyjnych, pokażemy jak zacząć swą przygodę w nieruchomościach nie mając dużo kapitału, jakich błędów unikać oraz jak się finansować. Na IF nie mogło zabraknąć Wojciecha Orzechowskiego, który staje się symbolem inwestowania w nieruchomości. Swą książką „Zarabiaj na nieruchomościach” podbija rynek. Przedstawi on swoją strategię inwestowania. Maciej Dymek – człowiek z pasją oraz ręką do nieruchomości. W wieku 21 lat uczestniczył w sprzedaży inwestycji May Apartments o powierzchni 7600 mkw. Związany z Private House Brokers, opowie o tym, jak nieruchomości mogą doprowadzić do finansowej wolności. Ronald Szczepankiewicz – ekspert ds. kredytów hipotecznych, inwestor, specjalista w pozyskiwaniu inwestorów. Autor bestsellera wśród kredytobiorców – „Tajna broń kredytobiorcy”. Opowie na festiwalu na temat „Flipy, a kupowanie mieszkań”. Damian Kleczewski, który jest doradcą oraz szkoleniowcem. Twórca marki Zrozumieć Nieruchomości, wykładowca studiów MBA Nieruchomości szkoły ASBIRO. Napisał takie książki jak „Skuteczne sposoby inwestowania w nieruchomości”, „Rozruch inwestycyjny”, czy „Poradnik Inwestora Rynku Nieruchomości”. Na festiwalu pochwali się wiedzą na temat jak student może zacząć inwestować w nieruchomości oraz poda przykłady strategii inwestycyjnych.

ODBIERZ DARMOWY BILET

Na festiwalu obecni będą nasi partnerzy główni – State Street oraz mBank. Przedstawiciele State Street chętnie opowiedzą o pracy w korporacji, a być może także zaproszą na rozmowę kwalifikacyjną. mBank za założenie konta będzie oferował wartościowe bony na zakupy w Galerii Krakowskiej. Możliwy będzie również zakup książek, napisanych przez prelegentów, które z pewnością ułatwią edukację.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku gdzie na bieżąco publikowane są informacje dotyczące Festiwalu Inteligencji Finansowej, a także na stronę internetową projektuConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here