Naga Marketstlo-wydarzenia-113 i 14 stycznia 2017 roku, na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się festiwal Inteligencji Finansowej. Zbliżające się wydarzenie to doskonała okazja, aby w obecności praktyków zdobyć i poszerzyć wiedzę z zakresu funkcjonowania mechanizmów finansowych. Jednym z partnerów medialnych wydarzenia, został portal Comparic.pl.


Marcin Nowogórski jednym z prelegentów

Inteligencja Finansowa 2016/17 to dwa dni intensywnych warsztatów i prelekcji. Kluczowe tematy wydarzenia to: strategie inwestycyjne, giełda i zarządzanie kapitałem. Głównym punktem festiwalu będzie spotkanie z ekspertem ds. ekonomicznych w Kancelarii Prezydenta RP – prof. Zbigniewem Krysiakiem. Pośród specjalistów, którzy podzielą się cenną wiedzą znajdują się także m.in. przedstawiciele Giełdy Papierów Wartościowych, banku Citi i firmy State Street.

W trakcie festiwalu, uczestnicy będą mogli wysłuchać także prelekcji Marcina Nowogórskiego z Comparic.pl oraz dyrektora ds. marketingu i komunikacji w PFSOFT, zatytułowany: “Różne oblicza detalicznego rynku walutowego”.

Dodatkowo, zbliżające się wydarzenie stanowi pole do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami. Na wszystkich zainteresowanych czekać będą  niespodzianki od licznych partnerów spotkania.

Inteligencja Finansowa to ogólnopolski projekt organizowany od 11 lat przez Studenckie Forum Business Centre Club. Celem wydarzenia jest przekazanie uczestnikom konkretnych umiejętności i wskazówek, i przybliżenie im możliwości efektywnego zarządzania kapitałem. Wydarzenie co roku cieszy się dużą popularnością wśród studentów, absolwentów, przyszłych inwestorów i młodych przedsiębiorców. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązują zapisy. Szczegółowa komunikacja wydarzenia prowadzona jest na portalu Facebook.

Więcej informacji uzyskać można na facebookowym profilu organizatora SF BCC Trójmiasto.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here