Naga MarketsSpółka jest krajowym liderem w produkcji rur do przesyłu mediów. Specjalizuje się w produkcji rur stalowych ze szwem oraz kształtowników zamkniętych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Fragment wykresu w skali tygodniowej pokazuje trend spadkowy trwający od ponad 6 lat. Łącząc ekstrema cenowe jesteśmy w stanie wyznaczyć kanał o nachyleniu spadkowym. Obecnie tzn. już od ponad roku, kurs porusza się bokiem w dość wąskim zakresie między 3,50 a 4,50 zł. W szerszym kontekście okres ten wygląda póki co na korektę w trendzie spadkowym. Wybicie doskonale respektowanej linii trendu dałoby mocny sygnał do zmiany tendencji, aczkolwiek do tego jeszcze daleka droga. W krótkim terminie wydaje się, że wszelkie wzrosty powyżej 5 zł powinny zwiększać presję podaży.

Wykres dzienny pokazuje okres wzrostowy od kwietnia ubiegłego roku. Mimo, że wzrosty w tym czasie nie mają dużej dynamiki to pozytywny jest wzrost obrotów przy impulsach wzrostowych. Na dzień dzisiejszy nie widać sygnałów aby tendencja miała ulec zmianie i wydaje się, że cena nadal będzie poruszać się w takim zakresie. Wydaje się więc, że można oczekiwać powolnych wzrostów do okolice 5 zł lub tez nieco wyżej do linii trendu widocznej na wykresie tygodniowym.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here