Naga MarketsFerro: Sąd umorzył postępowanie dot. przejęcia Novaservis“W wyniku doręczonej w dniu dzisiejszym decyzji Naczelnika UCS o uchyleniu decyzji organu I instancji w całości oraz umorzeniu postępowania, wskutek potwierdzenia prawidłowości rozliczeń spółki za 2012 rok, organ podatkowy będzie zobowiązany do zwrotu z urzędu wpłaconej przez spółkę kwoty zaległości podatkowej wraz z odsetkami” – czytamy w raporcie.

Ferro informuje, że sąd umorzył postępowanie dotyczące przejęcia Novaservis

Wcześniej organy podatkowe zakwestionowały działania związane z przejęciem przez spółkę w 2011 r. czeskiej spółki Novaservis a.s. Spółka poinformowała o dokonaniu płatności zobowiązania podatkowego w sprawie objętej postępowaniem w łącznej kwocie 28 081 120 zł, w tym kwoty 19 254 600 zł tytułem należności głównej oraz kwoty 8 826 520 zł tytułem odsetek obliczonych wg stanu na dzień zapłaty.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ferro to jeden z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentów i dystrybutorów techniki sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej. Ferro jest notowane na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2010 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Ferro sięgnęły 519 mln zł w 2020 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here