Naga MarketsFerro otrzymało od Małopolskiego Urzędu Skarbowego w Krakowie zwrot podatku CIT za 2012 r. w kwocie 34,54 mln zł wraz z odsetkami po uchyleniu wcześniejszej decyzji w sprawie określenia wysokości zobowiązania podatkowego w podatku dochodowym od osób prawnych za 2012 r., podała spółka.

Podstawą prawną dokonanego zwrotu jest ostateczna decyzja Naczelnika Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie z dnia 18 maja 2021 r. w sprawie określenia wysokości zobowiązania podatkowego w podatku dochodowym od osób prawnych (CIT) za 2012 rok w związku z wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego z 18 sierpnia 2020 r. o uchyleniu decyzji organu I instancji w całości i umorzeniu postępowanie w sprawie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“W raporcie bieżącym (…) … z dnia 26 lipca 2018 r. spółka poinformowała o dokonaniu płatności zobowiązania podatkowego w sprawie objętej postępowaniem w łącznej kwocie 28 081 120 zł. Zwrócona w dniu dzisiejszym przez organ podatkowy kwota uwzględnia wpłaconą przez spółkę zaległość podatkową wraz z odsetkami za okres od dnia 26 lipca 2018 r. do dnia 8 czerwca 2021 r.” – czytamy dalej.

Ferro to jeden z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentów i dystrybutorów techniki sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej. Ferro jest notowane na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2010 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Ferro sięgnęły 519 mln zł w 2020 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kryptowaluty informacje | orange akcje | eur usd wykres | hrywna kurs | kurs biomed | mercator forum parkiet | dolar kurs prognoza |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here