Naga MarketsLogo FCABrytyjski regulator rynków finansowych FCA wystosował 23 maja ostrzeżenie do inwestorów detalicznych, aby Ci zwrócili szczególną uwagę na ofertę brokera ICM Capital Limited. Podmiot podszywa się bowiem pod licencjonowanego brokera próbując oferować dostęp do rynku Forex bez odpowiednich zezwoleń.


Zwróć uwagę na adres strony internetowej oraz adres spółki

Klon podszywający się pod licencjonowanego przez FCA brokera ICM Capital oferuje swoje usługi poprzez stronę http://icmcapitaluk.com/, natomiast oryginalna strona podmiotu to https://www.icmcapital.co.uk/. W komunikacie nadzory znalazły się następujące informacje:

FCA potwierdza, że oryginalny licencjonowany podmiot nie ma nic wspólnego z „klonem”. ICM Capital jest upoważnione do oferowania, promowania lub sprzedaży usług lub produktów w Wielkiej Brytanii, a prawidłowe dane spółki to:

  • Nazwa firmy: ICM Capital Limited
  • Numer referencyjny firmy: 520965
  • Adres: New Broad Street House, 35 New Broad Street, Londyn, EC2M 1NH, UK.
  • Telefon: +44 2076349770
  • Email: info@icmcapital.co.uk
  • Strona internetowa: https://www.icmcapital.co.uk

Ousziści próbują kontaktować się natomiast z klientami poprzez kanał na Telegramie (telegram.me/icm_support), ten nie jest jednak oficjalnym kanałem komunikacji z klientem, z którego korzysta licencjonowany przez FCA broker ICM Capital.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here