TMS


A. Favre & Fils, szwajcarski zegarmistrz, który od trzech wieków specjalizuje sie w produkcji luksusowych zegarków przyznał, że pracuje obecnie nad stworzeniem mechanicznego czasomierza z wbudowanym portfelem kryptograficznym. Firma ogłosiła, że zegarek będzie miał najnowocześniejsze zabezpieczenia oparte na technologii blockchain.

“Opracowaliśmy ten zegarek z myślą o zaoferowaniu czegoś pożytecznego dla społeczności kryptograficznej, a nie tylko czegoś, na co można wydać pieniądze” – przyznał w oświadczeniu Laurent Favre, prezes A. Favre & Fils.

Przedstawiciel firmy zdradził, że koszt jednego zegarka będzie wachał się pomiędzy 100 000 CHF a 150 000 CHF (lub 102 000 USD – 153 000 USD), w zależności od wariantu i elementów wykończenia (złoto, metal itp). Czasomierz ten ma być “gwarancją ostatecznego bezpieczeństwa danych i ochrony prywatności” a jego pierwszy prototyp zostanie zaprezentowany w drugim kwartale 2019 roku.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułAtal [1AT], Medicalg. [MDG] – Gorące spółki dnia 14.01.2019
Następny artykułMay ostrzega: “Parlament zabije Brexit”. Funt najwyżej od listopada
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here