Naga Markets


A. Favre & Fils, szwajcarski zegarmistrz, który od trzech wieków specjalizuje sie w produkcji luksusowych zegarków przyznał, że pracuje obecnie nad stworzeniem mechanicznego czasomierza z wbudowanym portfelem kryptograficznym. Firma ogłosiła, że zegarek będzie miał najnowocześniejsze zabezpieczenia oparte na technologii blockchain.

“Opracowaliśmy ten zegarek z myślą o zaoferowaniu czegoś pożytecznego dla społeczności kryptograficznej, a nie tylko czegoś, na co można wydać pieniądze” – przyznał w oświadczeniu Laurent Favre, prezes A. Favre & Fils.

Przedstawiciel firmy zdradził, że koszt jednego zegarka będzie wachał się pomiędzy 100 000 CHF a 150 000 CHF (lub 102 000 USD – 153 000 USD), w zależności od wariantu i elementów wykończenia (złoto, metal itp). Czasomierz ten ma być “gwarancją ostatecznego bezpieczeństwa danych i ochrony prywatności” a jego pierwszy prototyp zostanie zaprezentowany w drugim kwartale 2019 roku.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAtal [1AT], Medicalg. [MDG] – Gorące spółki dnia 14.01.2019
Następny artykułMay ostrzega: “Parlament zabije Brexit”. Funt najwyżej od listopada
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here