Naga MarketsFast Finance SA zajmuje się zakupem wierzytelności detalicznych i odzyskiwaniem ich na własny rachunek.

fastfin mn

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres miesięczny z pełną historią notowań wskazuje na dwa kluczowe poziomy. Pierwszy to opór w rejonie 2,20 zł. Bardziej znaczący jest jednak poziom wsparcia, który jak dotąd jest dnem czyli najniższym poziomem w historii, jest to okolica 1,20 zł. Pomiędzy tymi poziomami mamy także mniej znaczące lokalne strefy. Jedną z nich jest okolica 2 zł, na której zakończył się ostatni ruch wzrostowy, który miał swój początek właśnie na kluczowym wsparciu. Bardzo długi, górny cień tworzącej się jeszcze świecy miesięcznej pokazuje nieudaną próbę zainicjowania większych wzrostów i możliwe dalsze spadki.

fastfin w1

Na interwale tygodniowym można dodatkowo poprowadzić linię trendu spadkowego. W mojej ocenie mamy do czynienia z trendem bocznym, to jednak widać, że kurs reaguje na tę linię i dlatego nie powinniśmy o niej zapominać. Ostatnie spotkanie z tą linią skończyło się silną reakcją podaży. W takiej sytuacji rozważając kupno najlepiej poczekać na pogłębienie spadków, ponownie do poziomu wsparcia.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here