Naga MarketsWidok z gry Wolrd War 3
Fragment trailu z gry World War 3

W piątek 19 października miejsce miała premiera najnowszego i długo oczekiwanego tytułu World War 3 autorstwa studia The Farm 51. Chociaż start został opóźniony, a pierwsze rozgrywki przeciążały serwery powodując silne problemy, to tytuł został ciepło przyjęty i cieszy się sporym zainteresowaniem. W efekcie, w poniedziałek na Książęcej akcje spółki notują wzrosty o ponad 30%.

Rekordowe szczyty i wysoki wolumen obrotu po premierze

Poniedziałkowa sesja otwierała się na poziomie 36,00, a o godzinie 10:30 kurs wzrastał do 43,20, zyskując 31,71%, przy najwyższym wolumenie transakcyjnym od końca lipca. Dokłada to sporo do tegorocznych wzrostów The Farm51 (GPW: F51) przynoszących od stycznia prawie 530% zwrotu dla inwestorów zaangażowanych w notowaną od 2012 roku na NewConnect spółkę:

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres akcji Farm 51

Warto zauważyć, że gra dostępna jest jak na razie w trybie early access i na jej pełną premierę graczom przyjdzie jeszcze poczekać. Nie mniej jednak produkcja trafiła już do sklepu Steam co pozwoli inwestorom zebrać pierwsze opinie na temat tytułu. Reakcja kursu sugeruje, że te są raczej pozytywne: „Chcielibyśmy raz jeszcze podziękować naszym fanom oraz osobom wspierającym produkcję. Dzięki wam World War 3 jest już dostępne w trybie wczesnego dostępu na Steam” – komentuje spółka w raporcie.

World War 3 to militarny shooter dla wielu graczy osadzony w realiach współczesnego konfliktu zbrojnego. Nacisk na współpracę w drużynie, narodowe siły zbrojne, prawdziwe lokacje, pełna świadomość ciała oraz rozwinięty system personalizacji wyposażenia przyczyniają się do wrażenia autentyczności pola walki, wzbogaconego o inne istotne elementy, takie jak system balistyki, zaawansowana symulacja pancerzy czy realistycznie odwzorowane uzbrojenie. WW3 tworzone jest we współpracy z wojskowymi centrami R&D oraz konsultantami militarnymi, a każda bitwa ma znaczenie w kontekście globalnej kampanii prezentowanej na mapie strategiczne.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here