Naga MarketsZespół The Farm 51 specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych gier akcji 3D.

farm51 w1

Te artykuły również Cię zainteresują
[pullquote]Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW[/pullquote]

Wykres tygodniowy obejmujący całą historię notowań pokazuje, że jest to spółka techniczna, która często respektuje ważne poziomy. Najbardziej kluczową strefą jest niewątpliwie okolica 7,50 zł. Jej wybicie na początku roku potwierdziło istnienie trendu wzrostowego. Aktualnie wzrosty są kontynuowane, a wybicie poziomu dotychczasowego maksimum w rejonie 12 zł pokazuje, że siła kupujących nie słabnie, tym bardziej, że wybiciu towarzyszyły narastające z tygodnia na tydzień obroty.

farm51 d1

Warto zastanowić się co dalej. Na dzień dzisiejszy nie są widoczne, żadne oznaki słabnięcia trendu. Możliwe są zatem dalsze wzrosty już teraz lub poprzedzone korektą. Zajmiemy się scenariuszem z korektą, gdyż „wzrosty same się o siebie zatroszczą”. Pierwszą strefą wsparcia jest obszar oparty o poprzednie szczytu i lukę cenową z 13 października. Jest to strefa 12,00 – 12,50 zł. Jeżeli korekta będzie płytka to po dopełnieniu luki powinniśmy zobaczyć dalsze wzrosty. Jeżeli jednak to wsparcie upadnie, będzie dla nas znakiem, że czeka nas normalna, większa korekta. Tu warto przyjrzeć się poprzednim ruchom korekcyjnym, które często miewały bardzo zbliżony zasięg. Jeżeli więc wsparcie upadnie to kolejnej szansy na dołączenie do trendu powinniśmy szukać w rejonie 10 zł. Poziom ten ma nie tylko pewne znaczenie psychologiczne. Przy nim przebiega już prawie roczna linia trendu wzrostowego, która była już co najmniej trzykrotnie dokładnie respektowana. Osoby zainteresowane akcjami powinny również śledzić wszelkie doniesienia o planowanym na przyszły rok projekcie „Get Even” – czyli czymś co może zaskoczyć innowacyjnością polegającą na stworzeniu grafiki na podstawie trójwymiarowych skanów realnych miejsc oraz postaci. Wszelkie pozytywne informacje powinny wspierać dalsze wzrosty. Poprzednia analiza miała miejsce 27 lipca.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

4 KOMENTARZE

  1. Oczywiście, aczkolwiek proszę o odrobinę cierpliwości gdyż mamy małą kolejkę i cały czas napływają kolejne zlecenie. W przyszłym tygodniu powinna analiza się ukazać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here