TMS


The Farm 51 to działający od 2005 r. producent gier wideo oraz pionier na rynku technologii wirtualnej rzeczywistości i skanowania 3D.

the farm 51

Spółka rosła podczas wczorajszej sesji o około 58% przy gigantycznych obrotach. W ten sposób osiągnięte zostały nowe, historyczne maksima, potwierdzające wieloletni, szeroki trend wzrostowy. Powodem nagłej, gwałtownej zwyżki była premiera w tzw. wczesnym dostępie gry „World War 3”. Co ciekawe, tuż po udostępnieniu gry niewiele wskazywało na gigantyczne wzrosty. Pojawiło się bowiem sporo problemów technicznych np. opóźnienia w wystawieniu gry na sprzedaż czy początkowe negatywne komentarze i kolejne aktualizacje. Z czasem gra jednak wspięła się na szczyty listy sprzedaży na portalu Steam. Warto mieć na uwadze, że w dużej mierze negatywne opinie nie odnosiły się bezpośrednio do samej gry ale właśnie do problemów technicznych, kwestii logowania na serwer itp.


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

Trzeba mieć także na uwadze, że we wczesnym dostępie gra ma prawo wykazywać błędy, które zostaną następnie poprawione. Jedno jest pewne, produkcja cieszy się sporym zainteresowaniem i chyba dlatego kurs tak mocno wystrzelił. Kwestie techniczne są do poprawienia, a sama sprzedaż w czasie weekendu wyglądała bardzo obiecująco. Podsumowując, zanosi się na spory sukces tej gry, nie sądzę bowiem aby zespół miał problem z wyeliminowaniem problemów natury technicznej. Nie wiem czy zwyżka będzie kontynuowana z marszu, aczkolwiek sądzę, że szerszy trend, mimo korekt, uda się podtrzymać.

Czytaj także: Farm51 – ponad 50% wzrostu w poniedziałek, problemy techniczne opanowane 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąInvest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here