Naga MarketsThe Farm 51 to działający od 2005 r. producent gier wideo oraz pionier na rynku technologii wirtualnej rzeczywistości i skanowania 3D.

the farm 51

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka rosła podczas wczorajszej sesji o około 58% przy gigantycznych obrotach. W ten sposób osiągnięte zostały nowe, historyczne maksima, potwierdzające wieloletni, szeroki trend wzrostowy. Powodem nagłej, gwałtownej zwyżki była premiera w tzw. wczesnym dostępie gry „World War 3”. Co ciekawe, tuż po udostępnieniu gry niewiele wskazywało na gigantyczne wzrosty. Pojawiło się bowiem sporo problemów technicznych np. opóźnienia w wystawieniu gry na sprzedaż czy początkowe negatywne komentarze i kolejne aktualizacje. Z czasem gra jednak wspięła się na szczyty listy sprzedaży na portalu Steam. Warto mieć na uwadze, że w dużej mierze negatywne opinie nie odnosiły się bezpośrednio do samej gry ale właśnie do problemów technicznych, kwestii logowania na serwer itp.

Trzeba mieć także na uwadze, że we wczesnym dostępie gra ma prawo wykazywać błędy, które zostaną następnie poprawione. Jedno jest pewne, produkcja cieszy się sporym zainteresowaniem i chyba dlatego kurs tak mocno wystrzelił. Kwestie techniczne są do poprawienia, a sama sprzedaż w czasie weekendu wyglądała bardzo obiecująco. Podsumowując, zanosi się na spory sukces tej gry, nie sądzę bowiem aby zespół miał problem z wyeliminowaniem problemów natury technicznej. Nie wiem czy zwyżka będzie kontynuowana z marszu, aczkolwiek sądzę, że szerszy trend, mimo korekt, uda się podtrzymać.

Czytaj także: Farm51 – ponad 50% wzrostu w poniedziałek, problemy techniczne opanowane 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here