TMS


The Farm 51 to działający od 2005 r. producent gier wideo oraz pionier na rynku technologii wirtualnej rzeczywistości (VR) i skanowania 3D.

Spółka zaczęła dynamicznie rosnąć na początku marca. Jest to związane z prezentacją najnowszej gry na pokazie prasowym w Katowicach, właśnie na początku marca. Mowa o kluczowej grze czyli „World War 3”, która zbiera mnóstwo pozytywnych opinii. W sumie oglądalność pierwszego wypuszczonego trailera przekroczyła już 8 milionów. Wydaje się, że nie ma nic bardziej istotnego co wpływałoby na notowania spółki niż właśnie ta gra. Najbliższe ważne informacje mogą pojawić się już 21-25 sierpnia, gdyż spółka zapowiedziała swoją obecność na targach Gamescom. Tam gra ma mieć swoje stoisko i każdy będzie mógł ją przetestować. To właśnie opinie i relacje płynące z targów, mogą w dużym stopniu poruszyć notowaniami. Wcześniej bo 14 sierpnia spółka opublikuje raport za drugi kwartał. Patrząc na wykres, widać tegoroczną hossę wśród producentów gier. Technika pokazuje, że cała historia notowań to dwie doskonale respektowane linie. Wczoraj kurs znalazł się najwyżej od kilkunastu sesji i pojawiły się wyższe obroty. Możliwe więc, że szykuje się powrót na szczyt z końca maja. Świetne opinie odnośnie gry są już wycenione, wydaje się więc, że ewentualnych nowych maksimów można spodziewać się bliżej wspomnianych targów. Ostatnio o spółce pisaliśmy 26 lutego.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here