Naga Markets

Fan Tokeny Legii Warszawa i Juventusu Turyn na giełdzie ZondaZonda, jedna z największych europejskich giełd walut cyfrowych, wprowadziła we współpracy z Chiliz na swoją platformę pierwsze tokeny kibicowskie. Fani zespołu Legia Warszawa i Juventusu Turyn posiadający takie tokeny mogą już dzięki temu brać udział w decyzjach dotyczących swojego ulubionego klubu. Tokeny kibicowskie za polską walutę są dostępne wyłącznie na platformie Zonda.

Zonda wprowadza nowe tokeny

Opracowane przez Socios.com, części sieci blockchain Chiliz, tokeny kibiców wprowadzają nowe, unikalne możliwości angażowania się w świat sportu, wspierając kibiców w interakcji z ich ulubionymi klubami. Fani sportu z dowolnego miejsca na świecie mogą teraz uczestniczyć w podejmowaniu decyzji dotyczących ich ulubionych klubów, takich jak aktualizacja motta zespołu, zmiana wzorów strojów klubowych, a nawet mieć wpływ na to, w jakim ustawieniu drużyna rozpocznie mecz.Tokeny kibiców, będące formą kryptowaluty, niosą ze sobą wiele korzyści i ekskluzywnych przywilejów, w tym możliwości zdobycia pamiątek z autografami, spotkań z członkami zespołu lub uzyskania dostępu do VIP-owskich miejsc na stadionie. Uzyskanie takich profitów wiąże się z koniecznością zakupu jednego lub więcej podobnych Tokenów ulubionej drużyny. Wielość korzyści i praw decyzyjnych (w drodze głosowania) rośnie wraz z ilością posiadanych Tokenów.

Bardzo cieszy nas dodanie fan tokenów do stale rosnącej listy aktywów cyfrowych dostępnych na naszej platformie. Są one wyjątkowym rozwiązaniem współdzielenia i wykorzystania możliwości kryptowalut. Oprócz posiadania Tokena – zasobu cyfrowego o określonej wartości rynkowej, kibice mogą realnie angażować się w nowy, unikalny sposób w życie swojego ulubionego klubu, mieć wpływ na decyzje go dotyczące i uzyskać dodatkowe, ekskluzywne korzyści, które nie są dostępne gdzie indziej. To wspaniałe uczucie, gdy można zobaczyć realne zastosowanie blockchain w innowacyjnych rozwiązaniach, którymi z pewnością są Tokeny kibicowskie – powiedział Stanislav Havryliuk, dyrektor operacyjny Zonda

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dolara australijskiego | giełda mbank | kurs euro dolar | biomed lublin kurs | najwyższy kurs dolara australijskiego | dzisiejszy kurs forinta | bitcoin informacje |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
Poprzedni artykułBitcoin rośnie powyżej 23 000 USD. Czy to początek większych wzrostów?
Następny artykułNasdaq zyskuje, aż 2,45%. Wall Street wraca do wzrostów
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here