Naga MarketsFAMUR logo na ścianieNa łamach programu „Tymczasem na GPW…” w Comparic24.TV Adam Rak poinformował, iż Famur nie planuje podnosić ceny w wezwaniu na akcje Primetech, jak wynika z wypowiedzi prezesa Famuru Mirosława Bendzera. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z Giełdy Papierów Wartościowych. Sprawdź bieżące wydarzenia na rynkach finansowych.


Zapisy przedłużone do 12 września

– W naszej ocenie, cena zaproponowana w wezwaniu jest adekwatna do wartości godziwej. Nie przewidujemy możliwości korygowania tej ceny – powiedział Bendzera.

Te artykuły również Cię zainteresują
Do 12 września trwają przedłużone zapisy w II terminie w wezwaniu Famuru na Primetech po 1,45 zł za akcję. 14 czerwca Famur ogłosił wezwanie do zapisywania się na sprzedaż 5.335.474 akcji spółki zależnej Primetech, stanowiących 34,18 proc. głosów na jej WZA. Rozpoczęcie przyjmowania zapisów nastąpiło 5 lipca, a zakończenie ich przyjmowania w I terminie nastąpiło 22 lipca 2019 roku, a rozliczenie w I terminie odbyło się 26 lipca. Rozliczenie transakcji zawartych w II terminie nastąpi do 20 września 2019 r – poinformował Adam Rak.

Famur przed ogłoszeniem wezwania miał 65,82 proc. akcji Primetechu. W wyniku wezwania zamierza osiągnąć łącznie 15.609.833 akcje spółki, co stanowić ma 100 proc. akcji w kapitale zakładowym, a następnie wycofać spółkę z obrotu giełdowego.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here