Naga MarketsFamur ma umowę z LW Bogdanka na modernizację i dostawę urządzeń za 62 mln złFamur podpisał z Lubelskim Węglem Bogdanka umowę na realizację zadania nr 2 w ramach przetargu na modernizację oraz dostawę urządzeń układu kompleksu ścianowego do pracy w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny, w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego, podał Famur. Wartość wynagrodzenia wynosi 62 mln zł netto.

Famur podpisał nową umowę

“Realizacja zadania nr 2 podzielona jest na 2 etapy. Termin realizacji dostaw określony jest dla każdego z etapów z osobna i wynosi dla etapu I – 6 miesięcy, a dla etapu II 8 miesięcy od dnia podpisania umowy” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
W połowie kwietnia Famur podał, że oferta konsorcjum Famuru i Hydrotechu została wybrana przez LW Bogdanka w przetargu na realizację zadania nr 2 dotyczącego modernizacji oraz dostawy urządzeń układu kompleksu ścianowego przeznaczonych do pracy w podziemnych zakładach górniczych.

Famur jest producentem maszyn stosowanych w górnictwie. Koncentruje się na produkcji wysokowydajnych maszyn wyposażonych w zaawansowane informatyczne systemy sterowania i nadzoru. Spółka od 2006 r. notowana jest na GPW. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,14 mld zł w 2020 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here