Naga MarketsProfil działalności operacyjnej Grupy obejmuje produkcję sprzętu i maszyn dla głębinowego górnictwa węgla kamiennego, w tym przede wszystkim kompletnych zmechanizowanych kompleksów ścianowych, umożliwiających eksploatację złóż węgla kamiennego w technologii ścianowej.

famur w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy pokazuje, że niezwykle dynamiczne wzrosty, które nastały wraz z początkiem bieżącego roku, zatrzymały się w kluczowej strefie oporu okolic 2,75 zł. Poziom ten został solidnie naruszony ale cena jak na razie wyhamowała. W tym rejonie mamy także linię łącząca wcześniejsze szczyty, która również jest pewnym ograniczeniem. Wygląda na to, że aby doszło do dalszych wzrostów potrzebne jest wybicie ostatniego maksimum, wtedy cena powinna zmierzać do kolejnego oporu w rejonie 3,50 zł.

famur d1

Wykres dzienny nie wnosi niczego nowego. Jeżeli ruch wzrostowy osiągnie nowe maksimum to kurs powinien wzrastać w rejon 3,50 zł. Zachowanie ceny w rejonie linii trendu pokazuje, że najpierw może nas czekać jednak korekta. Zejście poniżej 2,30 zł może oznaczać spadek do wsparcia w okolicach 2 zł. Szans na dalsze wzrosty nie należy przekreślać ale aby miały one miejsce cena musi pokonać poziom 2,93 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here