Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Profil działalności operacyjnej Grupy obejmuje produkcję sprzętu i maszyn dla głębinowego górnictwa węgla kamiennego, w tym przede wszystkim kompletnych zmechanizowanych kompleksów ścianowych, umożliwiających eksploatację złóż węgla kamiennego w technologii ścianowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
famur

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Pierwsza sesja nowego tygodnia nie należała do zbyt udanych, generalnie na parkiecie wiało nudą. Famur zyskał 3% i trend wzrostowy, w którym się porusza odnotował nowe maksimum. Spółka podzieliła się swoimi wynikami i jak się okazało zostały one nieźle przyjęte. Znacząco wzrósł zarówno wynik operacyjny jak i zysk netto. Nie widać zatem przeszkód aby kurs nie mógł rosnąć dalej. Pod względem technicznym przed kupującymi stoi wyzwanie w postaci oporu przy 3,50 zł. Wydaje się, że ze względu na wyniki, wcześniejszą dynamikę wzrostów podpartą obrotami, wybicie może się udać. Wtedy kolejnym celem będzie poziom 4 zł.

Airway Medix skupia swoje aktywności na pracach badawczo-rozwojowych i komercjalizacji ekonomicznych pod względem kosztów nowatorskich urządzeń do jednorazowego stosowania u pacjentów wentylowanych mechanicznie.

airway

Spółka zanotowała wczoraj kolejną mocną sesję w ostatnim czasie. Tym razem wzrosty sięgły 8,4%. Od początku miesiąca spółka podrożała już o niemal 35% i wzrosty są podparte dobrym wolumenem. Wydaje się, że dynamiczne wzrosty mogą być kontynuowane, tym bardziej, że obecnie cena przekracza poziom szczytu z października ubiegłego roku. W dłuższym okresie czasu może to zwiastować wzrosty nawet w kierunku historycznego maksimum w rejonie 2 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here