Naga MarketsSpółka prowadzi działalność w branży cynkowniczej, w trzech własnych zakładach, świadcząc usługi zabezpieczenia antykorozyjnego elementów stalowych.

fam-w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy pokazuje, że trwa bardzo dynamiczny trend wzrostowy, który od końca kwietnia ubiegłego roku doprowadził do wzrostu ceny o ponad 1300%. Pozostaje pogratulować osobom, które kupiły akcje po kilkadziesiąt groszy. Obecnie nie widać zagrożeń dla panującego trendu i wydaje się, że możliwa jest jego kontynuacja.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

fam-d1

Na wykresie dziennym trwa korekta przy malejących obrotach. Niebawem dojdzie do testu linii trendu, gdzie można szukać okazji do odbicia w górę. Trend wygląda na silny i pierwszą oznaką słabości byłoby przełamanie linii trendu oraz ostatniego dołka przy 4,60 zł. Dopóki do tego nie dojdzie, pozostaje kontrolować sytuację i liczyć na dalsze wzrosty, które mogą pojawić się po przełamaniu linii korekty lub osiągnięciu nowego maksimum.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here