Naga MarketsFalcon Games rośnie o 15%. Czas na wybicie linii trendu i ruch w kierunku 1 złNotowany na rynku NewConnect wydawca gier Falcon Games poinformował dzisiaj o nawiązaniu współpracy z innym znanym producentem Ultimate Games. Kurs obu spółek dzisiaj wzrasta, jednak co zrozumiałe, mniejszy podmiot czyli Falcon Games zyskuje sporo silniej bo aż ponad 15% przy mocno podwyższonych obrotach.

  • Ultimate Games zacieśnia współpracę z Falcon Games
  • Kurs Ultimate Games zyskuje około 3%
  • Akcje Falcon Games drożeją o ponad 15%

Warto podkreślić, że współpraca obu firm zaczyna mieć charakter długofalowy. Aktualnie Falcon Games S.A. i Ultimate Games S.A. współpracują przy kilku różnych grach. Na liście znajdują się Psycho Wolf, SCRAP, The Handler of Dragons, Abyss, Three Little Bears oraz Hacking World.Falcon Games współpracuje z Ultimate Games

“List intencyjny, który podpisaliśmy z Ultimate Games, to otwarcie drogi do dalszych szczegółowych ustaleń dotyczących różnych projektów. Chodzi zarówno o projekty już realizowane, jak i o wspólne przedsięwzięcia w przyszłości. Ta współpraca dobrze wpisuje się w naszą długofalową strategię oraz cele, jakie zamierzamy osiągnąć” – mówi CEO Falcon Games S.A., Marcin Kostrzewa.

Czytaj więcej o współpracy obu firm: Falcon Games zacieśnia współpracę z Ultimate Games


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Kurs Falcon Games w kierunku 1 zł?

Spoglądając na wykres, widać że notowania w ostatnim czasie wzrastają przy rosnących obrotach. Jest to bardzo pozytywna sytuacja, tym bardziej, że wsparta dzisiejszym komunikatem. Dzisiaj kurs narusza dobrze dotąd respektowaną linię trendu spadkowego, łączącą trzy ostatnie wierzchołki. Jeżeli zwyżka będzie kontynuowana, a dynamiki jak i obroty właśnie to sugerują, to po wybiciu celem popytu powinny być okolice przynajmniej 1 zł.

falcon

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here