Naga MarketsFalcon Games [FLG], Inno-Gene [IGN] – Gorące spółki dniaNotowana na rynku NewConnect spółka Falcon Games zyskiwała podczas wtorkowej sesji nawet około 50%. Była to druga mocna sesja z rzędu, wsparta bardzo wysokimi obrotami. Powodem zwyżki była informacja o podpisaniu umowy zakładającej rozszerzenie już istniejącej współpracy z firmą Ultimate Games. Jak widać, współpraca z większym podmiotem została świetnie na rynku odebrana. Dotąd obie firmy współpracowały przy kilku grach np. „Psycho Wolf” czy „Scrap”.

  • Falcon Games silnie drożeje po rozszerzeniu współpracy z Ultimate Games
  • Inno-Gene tworzy jedyny na świecie test na zagrożenie chorobą COVID-19
  • Kurs nie przestaje rosnąć

Nawiązanie nowych rozmów stanowi zapowiedź kolejnych wspólnych przedsięwzięć obu spółek. „Ta współpraca dobrze wpisuje się w naszą długofalową strategię oraz cele, jakie zamierzamy osiągnąć” – powiedział prezes Falcon Games Marcin Kostrzewa.Falcon Games z mocnym wybiciem

Kurs zatrzymał się niemal przy 1 zł. W dłuższym okresie czasu wydaje się, że celem są zeszłoroczne maksima. O spółce wspominaliśmy ostatnio 4 maja.

falcon games


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Inno-Gene na nowych maksimach

Inna spółka, także notowana na tzw. małej giełdzie – Inno-Gene poinformowała wczoraj o tym, że jej spółka zależna złożyła wniosek patentowy dotyczący testów na COVID-19. Jest to kolejna informacja wpisująca spółkę w walkę z koronawirusem, co powoduje silne wzrosty notowań. Nowy test wyróżnia się tym na tle wielu innych, że ma wykrywać osoby, którą mają podwyższone ryzyko zachorowania oraz większe szanse na ciężki przebieg choroby.

innogene

Jest to pierwszy taki test na świecie. Teraz spółka musi znaleźć chętnych na jego wykorzystanie, co w obliczu otwierania się gospodarek i wychodzenia z kwarantanny, może okazać się dużą szansą dla firmy. Wczoraj kurs wzrósł o kolejne 30% bijąc historyczne maksima. Więcej o firmie pisaliśmy w ostatnim przeglądzie NewConnect Flash.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here