Naga MarketsFalcon Private Bank, we współpracy z firmą Bitcoin Suisse AG, rozszerzy swoje usługi w zakresie zarządzania aktywami, dodając do nich: Ether (ETH), Litecoin (LTC) i Bitcoin Cash (BCH), stając się pierwszym bankiem na świecie świadczącym usługi z zakresu private banking z ekspozycją na kryptowaluty. Klienci firmy Falcon będą mieli jeszcze większe możliwości dywersyfikacji portfela, a także ten sam łatwy dostęp i dogodne możliwości przechowywania w trybie offline.


O brokerze

Firma z siedzibą w Zug, Bitcoin Suisse AG jest wiodącym brokerem i zarządzającym krypto aktywami.  Oferuje szeroką gamę usług finansowych i produktów dla osób fizycznych, firm i instytucji w nowej, krypto-rzeczywistości. Oprócz tego, Bitcoin Suisse AG jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie projektów crowdfundingu (ICO), wspierając takie projekty, jak Bancor, Status, TokenCard, Tezos, aeternity, OmiseGo, Melonport, Matchpool, Decentraland, Moeda i inni.

“Bitcoin Suisse z dumą kontynuuje wspieranie oferty produktów Falcon Private Banks w zakresie aktywów kryptograficznych. Bank stworzył historię na naszych oczach, bowiem jako pierwszy zaoferował Bitcoina swoim klientom bezpośrednio.” Powiedział Niklas Nikolajsen prezes Bitcoin Suisse AG.

O banku

Falcon Private Bank to szwajcarska prywatna instytucja bankowa z 14,6 mld CHF aktywów klientów na koniec 2016 roku, z siedzibą w Zurychu oraz lokalizacjami w Abu Dhabi, Dubaju, Londynie i Luksemburgu.  Jako bank krypto brokera, Bitcoin Suisse AG pomagał w dostarczaniu pełnej gamy produktów i usług niezbędnych do zakupu, zabezpieczenia, śledzenia i handlu kryptowalutami dla klientów instytucjonalnych

„Cieszymy się, że możemy dodać Ether, Litecoin i Bitcoin Cash do naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że przez dodanie trzech nowych kryptowalut będziemy spełniać przyszłe potrzeby naszych klientów” – mówi Arthur Vayloyan z Falcon Private Bank.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułOpcja na dziś – CALL na USDJPY 18.08.2017
Następny artykułCFTC: $5 milionów kary dla oszustów inwestujących w metale szlachetne
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here