Naga MarketsFacebook Token ICO scamW maju pojawiły się informacje, że Facebook ponownie otwiera się na rynek blockchaina oraz, że wykupił prawa do znaku towarowego „Libra”, co ma potwierdzać pogłoski nad prowadzonymi pracami dotyczącymi własnej kryptowaluty. Szum medialny spowodował, że oszuści postanowili wykorzystać niewiedzę inwestorów szukających w sieci informacji o projekcie Facebooka, tworząc Facebook Token ICO.


Facebook ICO bez whitepaper i z próbą podszycia się pod popularny portal społecznościowy

Pod adresem internetowym http://facebooktoken.org/ widnieje informacja, że Facebook rozpoczął właśnie przedsprzedaż swojego autorskiego tokenu, która kończy się 10 czerwca 2019 roku, a jej celem jest stworzenie między innymi 200 milionów portfeli kryptowalutowych dla użytkowników sieci społecznościowej. Strona jest jednak uboga w jakiekolwiek dodatkowe informacje, a linkd o whitepaper, czyli dokładniejszego opisu projektu, nigdzie nie prowadzi.

Więcej na temat Facebook Token ICO w moim najnowszym odcinku Scam Alert:


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Popularność Facebooka wykorzystana przed oszustów

O kryptowalucie Facebooka mówi się już od dobrych kilku miesięcy. Problem polega jednak na tym, że jak na razie nikt z zarządu firmy oficjalnie nie potwierdził tych pogłosek. Mimo tego media cytowały już anonimowe źródła, które przedstawiały szczegóły projektu.

Ponoć prace zespołu ds. projektu są na tyle tajne, że pracuje on w osobnym budynku, do którego dostęp jest możliwy za pomocą specjalnych wejściówek. Nie zmienia to faktu, że ludzka chciwość i naiwność często biorą górę, przez co oszuści promujący projekty takie jak Facebook Token ICO niejednokrotnie znajdują sposoby na wyłudzenie pieniędzy.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here