Naga MarketsW środę na łamach naszego portalu pojawiła się rozbudowana analiza spółki Facebook. Omawialiśmy między innymi notowania akcji od strony technicznej. Na wykresie dziennym oraz H4 pojawiły się wtedy ciekawe sygnały, na które zwróciliśmy uwagę. Jak się okazało szybko zostały zrealizowane, wypychając cenę w górę.


Inside bar H4 przepycha Facebooka nad pierwszy opór

Inside bar przyniósł wzrosty
Inside bar przyniósł wzrosty

Zaznaczone zielonym prostokątem dwie świece to nasza wspomniana formacja inside bar. Utworzyła się na koniec wtorkowej sesji. W środę pisaliśmy, że jeżeli kolejna świeca zamknie się powyżej zasięgu wspomnianej świecy wewnętrznej, wtedy będzie to sygnał do wzrostów. Jako cele podawaliśmy poziom 82.20 (historyczny szczyt), zwracając jednocześnie uwagę na krótkoterminowy opór rysujący się trochę wcześniej, na 81.22.

INWESTUJ W AKCJE GOOGLE I INNYCH AMERYKAŃSKICH SPÓŁEK DZIĘKI TOPOPTION – SPRAWDŹ TERAZ

W trakcie wczorajszej sesji początkowo skutecznie blokował dalsze wzrosty. Dwie ostatnie świece H4 otwierały się jednak powyżej, testowały poziom od góry i zamykały nad nim. Co prawda posiadają praktycznie niewidoczne korpusy, a długi górny cień zaznaczonej na zielono świecy sygnalizuje wyraźne odrzucenie dotychczasowych szczytów. Łącząc oba te sygnały w trakcie dzisiejszej sesji możemy spodziewać się ponownego zejścia pod 81.22 i ruchu w stronę lokalnego wsparcia na okrągłym poziomie 79.00. Prognozę wzmacnia fakt, że oddaliśmy się wyraźnie od średniej kroczącej – w takich wypadkach cena „lubi” do niej powracać.

Na wykresie D1 widzimy bardzo podobną świecę do tej zaznaczonej na H4. Praktycznie zerowy korpus, długi knot górny i spora odległość od 50EMA.

Broker TopOption daje możliwość gry w oparciu o notowania Apple oraz innych amerykańskich spółek. Wybpróbuj za darmo. Dzięki Opcjom binarnym możecie grać na akcjach wielu znanych spółek jak Apple, Google, Facebook, Twitter i wielu innych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here