Naga MarketsKurs dolara australijskiego w relacji do franka szwajcarskiego poruszał się do końca minionego tygodnia w zakresie notowań z wtorku. Na wykresie dziennym AUDCHF powstał zatem wielokrotny inside bar, a wybicie z tej formacji może wskazać dalszy kierunek ruchu notowań.

W przypadku pokonania maksimów świecy matki (0,6782), kupujący będą musieli jeszcze zmierzyć się z oporem horyzontalnym w obrębie 0,6790. Poziom ten działał również jako wsparcie pod koniec października i w listopadzie. Kolejny opór wypada w pobliżu 0,6860.

Zobacz też: EURUSD – kurs euro do dolara odbije w tym tygodniu? Formacja Fakey na kluczowym wsparciu

Alternatywnie, wybicie dołem z inside bara dawałoby szansę na ruch spadkowy do dolnego ograniczenia kanału wzrostowego w jakim notowania AUDCHF poruszają się od września br.  Kluczowe wsparcie horyzontalne znajdziemy natomiast w pobliżu poziomu 0,6658.

Traderzy handlujący na parach z dolarem australijskim powinni zwrócić uwagę na decyzję Banku Rezerw Australii (RBA) odnośnie stóp procentowych i polityki pieniężnej, którą poznamy we wtorek (godz. 4:30). Rynki oczekują utrzymania stóp procentowych na poziomie 0,75%.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny pary walutowej AUDCHF - 02.12.2019 r.
Wykres dzienny pary walutowej AUDCHF – 02.12.2019 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here