Naga Marketsnapis blockchain na tle plastrów mioduFirma księgowa wielkiej czwórki EY wprowadziła nowe rozwiązanie dot. badań danych w łańcuchu kryptowalut. Chodzi o “Explorer” i “Visualizer”, które stanowią część pakietu produktów EY Blockchain Analyzer. Wersja beta jest teraz dostępna bezpłatnie dla osób fizycznych. Firma  wkrótce udostępni to rozwiązanie też jako usługę na swojej stronie.

  • EY bada blockchainy za pomocą nowych narzędzi.
  • Chodzi o “Explorer” i “Visualizer”.

EY bada blockchainy

Użytkownicy będą mogli korzystać z funkcji wyszukiwania wraz z technologią wizualizacji. Umożliwi to zespołom audytorskim eksplorację i śledzenie danych w łańcuchu poprzez wyszukiwanie określonych transakcji, adresów i bloków. Następnie mogą oni analizować zebrane dane w celu zarządzania ryzykiem prawnym, zgodności z przepisami i oszustwami.

Andrew Gordon, lider globalnych usług kryminalistycznych i integralności EY, powiedział, że rozwiązanie Explorer i Visualizer sprawi, że raportowanie finansowe dla transakcji opartych na łańcuchu bloków będzie wygodniejsze. Pomoże „wskazać potencjalne wartości odstające, w tym oszukańcze działania ostrzegawcze” – dodał.

OpsChain

Ponadto EY uruchomiło nowe rozwiązanie zakupowe na swojej platformie OpsChain – EY OpsChain Network Procurement – które prawdopodobnie umożliwi firmom prywatne i bezpieczne prowadzenie kompleksowych działań zakupowych w łańcuchu bloków Ethereum.

Obecnie dostępne w bezpłatnej wersji beta rozwiązanie przenosi procesy biznesowe z systemów planowania zasobów przedsiębiorstwa do współdzielonych inteligentnych kontraktów opartych na łańcuchu bloków, umożliwiając im automatyczne śledzenie wolumenów i globalnych wydatków. Rozwiązanie ma również pomóc kupującym i sprzedającym w utrzymaniu parytetu i pracy z globalnie uzgodnionymi warunkami i cenami.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here