Naga MarketsCzwartek na Wall Street przyniósł kontynuację wzrostów. NASDAQ znalazł się na nowych szczytach hossy, a S&P500 pokonało kluczowy w średnim terminie opór. Zachowanie się indeksów podczas wczorajszej sesji podpowiada, że to kupujący mają przewagę. W takich warunkach oczekiwać można, że wzrosty będą kontynuowane, a ja proponuję trzy wykresy, którymi warto się zainteresować, a można to zrobić za pośrednictwem brokera ACFX.

Jako pierwszą spółkę, którą chciałbym dziś pokazać wymienię EXXON MOBIL.

EXXON MOBIL - wykres H1
EXXON MOBIL – wykres H1

14 kwietnia kurs przełamał lokalne opory i wyszedł w górę. Następnie walor znalazł się w tygodniowej korekcie, która trwała do wczoraj, kiedy to została pokonana linia poprowadzona po wierzchołkach wspomnianej korekty. Wyjście kursu powyżej poziomu maksimum z 15 kwietnia ma prawo pobudzić popyt do mocniejszych działań, co znacznie zwiększałoby szanse byków na poprowadzenie ceny w górę.

Innym walorem jaki przygotowałem na dzisiaj jest ALTRIA GROUP.

ALTRIA GROUP - wykres H1
ALTRIA GROUP – wykres H1

Długoterminowo spółka znajduje się w trendzie wzrostowym, jednak marzec upłynął pod znakiem korekty wcześniejszych wzrostów. Po osiągnięciu minimum 26 marca cena zaczęła poruszać się w górę. Aktualnie tworzona jest konsolidacja, która powinna być bazą do dalszego ruchu. Ustawienie oczekującego zlecenia kupna powyżej lokalnych maksimów nie powinno okazać się błędem.

Ostatnią spółką, na którą chciałbym dziś zwrócić uwagę jest PROCTER&GAMBLE.

PROCTER&GAMBLE - wykres H1
PROCTER&GAMBLE – wykres H1

Po wczorajszym raporcie finansowym spółka mocno traciła na wartości. Przecena sprowadziła kurs w rejon kluczowego w średnim terminie wsparcia. Jeśli spadki będą kontynuowane utracony może zostać wspomniany poziom tworzony przez minima z 11 marca. Byłby to na pewno zły sygnał dla byków oczekujących solidnego odbicia się cen.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here