Naga MarketsPlatforma handlu kryptowalutami Exmo ogłosiła nową datę rozpoczęcia sprzedaży swojego tokenu EXMO Coin. Start ICO planowany był na marzec tego roku, lecz dynamiczny rozwój Exmo oraz chęć wprowadzenia dźwigni finansowej na platformę spowodowały, że zespół giełdy zdecydował się przesunąć termin rozpoczęcia sprzedaży EXO.


Nowa data emisji została ustalona na 26 kwietnia i potrwa do 26 maja 2018 roku. Exmo, które niedawno poinformowało o oficjalnym wejściu na polski rynek opublikowało notę prasową.

Minęło już dwa miesiące odkąd ogłosiliśmy publiczną sprzedaż tokenu Exmo. Nasz zespół przyzwyczajony jest do podejmowania działań opartych na dokładnych wyliczeniach i analizach lecz nawet nasi eksperci nie byli w stanie przewidzieć rozmiaru zainteresowania EXO. Liczba chętnych do zakupu tokenu przekroczyła nasze wstępne prognozy trzykrotnie – czytamy w publikacji.

Giełda nie narzeka również na brak zainteresowania ze strony użytkowników. Od listopada 2017 średnia dzienna liczba rejestracji przekraczała 10 000, a pod koniec grudnia liczba transakcji wzrosła dziewięciokrotnie. Ogromne zainteresowanie budzi również margin trading. Z przeprowadzonych przez Exmo ankiet wynika, że liczba osób chcących skorzystać z lewarowania w handlu kryptowalutami wzrosła sześciokrotnie od listopada.

Licznik przestawiony – mamy aż 77 dni do zapoznania się z whitepaper EXO

Przeczytaj whitepaper EXO>>>

Exmo przyznaje, że tak spory wzrost zainteresowania platformą cieszy każdego z członków zespołu, lecz jest również wyzwaniem dla całej giełdy. W nocie prasowej możemy wyczytać, że chcąc wprowadzić dźwignię finansową na wstępnie założonym poziomie Exmo musi zdobyć więcej zasobów.

Decyzja giełdy wydaje się być logiczna – z punktu widzenia przedsiębiorstwa, Exmo powinno w pierwszej kolejności zadbać o bieżącą działalność gospodarczą by później skupić się na powiększeniu kapitału poprzez ICO własnego tokenu.

Wszelkie warunki sprzedaży EXO z wyjątkiem nowej daty pozostają bez zmian. Zespół Exmo informuje jednak o możliwych opóźnieniach w publikacji nowych informacji na stronie głównej ICO dlatego zachęca do śledzenia swoich kanałów EXMO Coin newsletter, Telegram oraz Facebook. Wciąż aktywny pozostaje ExmoCoinChat dzięki któremu zespół odpowiedzialny za ICO będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania zainteresowanych.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMACD Double Screen: NZDUSD – 07.02.2018
Następny artykułKomentarz giełdowy – strategie oparte o VIX powodem załamania notowań?
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here