Naga MarketsPo raz kolejny w Nowym Jorku odbędzie się finał konkursu Benzinga Fintech Awards. W tym roku zwycięzców poznamy 11 maja. Wśród nominowanych w kategorii Best Robo Advisor znalazła się Exeria – zaawansowane oprogramowanie dla handlu algorytmicznego.


W kategorii Best Robo Advisor poza Exerią nominowani są: Betterment, Clinc, Gravity Investments, Polaris Portfolios, Scalable Capital, Unicorn Bay, Vestwell, Ways2Wealth, Wealthfront, Wealthsimple, WiseBanyan.

Warto dodać, że rozwiązanie Exeria było finalistą konkursu także w ubiegłym roku. Program do automatycznego handlu był nominowany w kategorii Finding Alpha, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „pokonać rynek”. Exeria zdobyła pierwsze miejsce pokonując wiele uznanych firm z całego świata.

onkurs Benzinga Fintech Awards ma na celu wyłonienie najlepszych firm, które pracują nad najnowszymi technologiami z zakresu finansów. Ich rozwiązania będą stanowić o przyszłości rynków finansowych oraz sprawią, że technologia będzie dostępna dla szerokiego grona klientów.  Grono finalistów zostało wyłonione przez użytkowników  – ostateczni zwycięzcy wybrani przez jury zostaną podani na gali. W jury zasiada wiele uznanych osobistości ze świata finansów. Podczas gali finałowej pojawi się wielu prelegentów, m.in.: Bill Emerson – Vice Chairman w Rock Holdings, Tim Hockey – President and CEO w TD Ameritrade, Kathleen Murphy – President, Personal Investing w Fidelity Investments, Ron Suber – President, Prosper Marketplace.

Do Nowego Jorku zjadą nie tylko finaliści z wszystkich kategorii, ale także największe firmy inwestycyjne świata. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły takie firmy jak: CNBC, Bloomberg, Yahoo Finance, The Wall Street Journal, Forbes czy Fortune. Wydarzenie ma charakter bardzo prestiżowy i jest jednym z najważniejszych na świecie. Pojawienie się produktu Exeria wśród finalistów jest wyjątkowym wyróżnieniem.

Exeria jest platformą webową dostępną z każdego urządzenia (komputera, tabletu, telefonu), w której inwestorzy mogą budować i testować swoje strategie metodą drag and drop, tworzyć i uruchamiać swoje portfele inwestycyjne (działania są realizowane w chmurze obliczeniowej). Dodatkowo użytkownicy dostają do dyspozycji automatyczne skanery, wskaźniki, barometry oraz mogą obserwować wydarzenia, rekomendacje i sygnały bezpośrednio na wykresie.

Exeria jest intuicyjna w użyciu, umożliwia analizowanie rynków, składanie zleceń, oglądanie wykresów i notowań w bardzo przyjazny sposób. Nowoczesna technologia łączy inwestorów, nowicjuszy, profesjonalnych traderów, doradców i brokerów, dzięki czemu można tworzyć i rozszerzać własną społeczność klientów.

Pełna lista finalistów dostępna jest na stronie Benzinga Fintech Awards. Dowiedz się więcej o zastosowaniu Exerii.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here