Naga Markets

Napis TAX dotyczący podatków umieszczony na kalkulatorzeFirma inwestycyjna EXANTE, oferująca dostęp DMA do 50 zagranicznych giełd, jako pierwszy zagraniczny broker kierujący swoją ofertę do polskich klientów przygotował specjalną promocję, w ramach której rozliczy Twoje zobowiązania podatkowe z tradingu za 2021 rok. Wszystko dzięki współpracy z firmą pitfx.pl, która będzie odpowiadała za wszystkie kalkulacje. EXANTE pokryje także koszty przeprowadzenia rozliczenia jeżeli w 2021 byłeś klientem innego brokera!

  • EXANTE przy współpracy z pitfx.pl rozliczy Twój PIT od realizowanych transakcji
  • Promocja dotyczy zarówno obecnych klientów brokera, jak i tych, którzy wcześniej korzystali z oferty konkurencyjnych firm inwestycyjnych
  • Więcej szczegółów na temat promocji dostępne jest w tym miejscu

Rozlicz podatki z rynku giełdowego, ETF, Forex i CFD razem z EXANTE. Zagraniczny broker zapłaci za usługę

Broker EXANTE, oferujący swoje usługi dla klientów z Polski, jako pierwszy zagraniczny podmiot wprowadził usługę darmowego rozliczania podatków z transakcji przeprowadzonych na instrumentach finansowych.EXANTE w imieniu swoich klientów dokonuje opłaty za usługi wykonywane przez biuro pitfx.pl specjalizujące się w sporządzaniu deklaracji dla traderów detalicznych. Wszyscy zainteresowani inwestorzy posiadający konto w EXANTE mogą otrzymać dokument z wyliczeniami podatkowymi jeżeli zgodzą się przesłać swoje historyczne dane o realizowanych transakcjach do pitfx.pl. Wystarczy, że zalogują się do Panelu Klienta i w sekcji Raporty klikną odpowiednią zgodę.

To jednak nie wszystko! Z promocji mogą skorzystać również traderzy, którzy nie posiadają rachunku w EXANTE.

CHCĘ ROZLICZYĆ PODATKI Z EXANTE

Przenieś konto do EXANTE i również rozlicz swoje podatki za darmo

Oferta skierowana jest do obecnych klientów SAXO Banku oraz Interactive Brokers oraz do wszystkich tych, którzy korzystają z usług innych międzynarodowych brokerów posiadających w ofercie platformę MetaTrader 4 (MT4). Jeżeli w 2021 roku prowadziłeś transakcje u jednego z tych brokerów i zdecydujesz się przenieść konto do EXANTE, Twoje podatki również zostaną rozliczone bezpłatnie.

Jak skorzystać z promocji?

  • Porozmawiaj z przedstawicielami EXANTE o swoich obecnych celach inwestycyjnych oraz strategiach
  • Zasil konto kwotą 10 tysięcy euro lub większą
  • Otrzymaj kod promocyjny od menedżera konta
  • Skorzystaj z w pełni darmowego rozliczenia podatków gwarantowanego przez zewnętrznego partnera

W tym roku termin na rozliczenie się z fiskusem za wszystkie transakcje zrealizowane w 2021 roku upływa 2 maja. O ile Polscy brokerzy muszą przesłać swoim klientom zestawienie transakcji w postaci dokumentu PIT-8C, to obowiązek ten nie dotyczy brokerów zagranicznych. Promocja przygotowana przez EXANTE może być więc doskonałym rozwiązaniem dla problematycznych wyliczeń podatku od zysków kapitałowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here