Naga MarketsAnthony Levandowski, pionier technologii samochodów autonomicznych, został we wtorek oskarżony o kradzież tajemnic handlowych od swojego byłego pracodawcy Google’a, zanim dołączył do rywala Uber Technologies Inc. Akcje Ubera reagowały wczoraj spadkiem o 0,6% i testowały tegoroczne minima na poziomie 33 dolarów. W tym samym czasie akcje spółki Alphabet (Gogle) osuwały się o zaledwie 0,03%, pozostając w zakresie konsolidacji. Więcej na temat kontrowersji oraz o najważniejszych wydarzeniach przed startem sesji w USA w programie Today in USA.

33-tomowy akt oskarżenia podany do publicznej wiadomości przez Departament Sprawiedliwości USA w dużej mierze odzwierciedla zarzuty, że jednostka Waymo firmy Google w której pracował Levandowski, złożyła pozew cywilny w 2017 r. przeciwko Uberowi.

Te artykuły również Cię zainteresują
„Sędzia ustalił wstępny pakiet kaucyjny w wysokości 300 000 USD oraz zastaw jako zabezpieczenie dwóch nieruchomości o wartości 2 milionów USD. Kolejna rozprawa w celu ustalenia ostatecznych warunków kaucji została zaplanowana na 4 września, ponieważ prawnicy rządowi stwierdzili, że potrzebują więcej czasu na ocenę finansów Levandowskiego” – wyjaśnia Bogusz Kasowski z Comparic24.tv.

Levandowski oddał swoje amerykańskie i francuskie paszporty i ma lokalizator GPS monitorujący miejsce pobytu. Ściganie Levandowskiego jest jednym z najbardziej znanych przypadków kradzieży tajemnic handlowych w Dolinie Krzemowej,

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here