Naga Markets
Na wykresie tygodniowym pary EUR/USD widzimy, że cena zmierza do najwyższego punktu bieżącego roku. Możliwości jest kilka: albo czeka nas zakończenie trendu i spadki, albo korekta i dalsze wzrosty, albo cena przebije maksimum, wtedy będziemy szukali miejsc do otwierania pozycji długich.


Na wykresie D1 widać trend wzrostowy, w którym największa dotychczasowa korekta miała ponad 300 pipsów. Gdyby cena przebiła szczyt 2013 roku świadczyłoby to o sile Euro. Prawdopodobna jest jednak jakaś reakcja na tak ważny poziom jak roczne maksimum. Jeżeli dojdzie do korekty jej końca można upatrywać w zaznaczonym wsparciu lub linii trendu. Korekta do wsparcia wyniosłaby około 300 pipsów, więc wg. metody overbalance trend byłby nadal kontynuowany.

Dzisiaj mija 100 dni mojego dziennika “Gra długoterminowa”. Wszystkim, którzy tam zaglądają serdecznie dziękuję za ponad 6000 odwiedzin i prawie 300 wpisów, które uczyniły z niego w bardzo krótkim czasie, jedno z najpopularniejszych miejsc na naszym forum.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here