Naga Marketseu

Na interwale H4 pary EUR/USD wczorajsze umocnienie dotarło pod strefę oporu okolic 1,12. W tym miejscu rozpoczęła się trwająca nadal korekta. Mamy dość ciekawy układ, który w krótkim terminie promuje spadki. Jeżeli wczorajszymi wzrostami powracamy do wzrostów to aktualnie trwa korekta spadkowa. Jeżeli jednak spojrzymy na wykres od 15 maja to mamy tendencję spadkową z coraz niżej położonymi szczytami. Wydaje się, że dość prawdopodobna jest kontynuacja spadków przynajmniej do wsparcia 1,1060. Dalszy kierunek zależeć będzie od popołudniowych danych makro.

eu op

TopOption, oferuje 69% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here