Naga MarketseuW dzisiejszej analizie zastosujemy strategię, którą omówiłem na wczorajszym szkoleniu. Polega ona na zagrywaniu na wybicie z nocnego, wąskiego zakresu wahań notowań. Moment zawarcia transakcji następuje z chwilą zamknięcia świecy M30 pod lub nad zielonym kanałem. Dzisiaj mamy dobrą okazję, gdyż w nocy rzeczywiście nic się nie działo i kanał jest bardzo wąski. Jak widać na wykresie, dwa poprzednie dni przyniosłyby duży i szybki zysk. Na wczorajszym szkoleniu pokazany był test strategii w miesiącu listopadzie, skuteczność to 71% zyskownych zagrań. Czekamy więc na kolejne wybicie.

eu op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ


Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

OptionTrade, oferuje 80% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGBP/USD – gramy na “poranne wybudzenie” z wąskiego zakresu notowań
Następny artykułAnaliza środowej sesji na DAX. Byki w tarapatach.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here