Naga MarketsEUR/USD w trakcie korekty ABC, USD/JPY - fala E wzrostowej flagi - Nomura7 października 2013

Obecna wyprzedaż na EUR/USD wydaje się być częścią fali 4 – 5 falowego ruchu wzrostowego – uważa Nomura.

“W szerszej perspektywie Eurodolar jest bliski zakończenia ruchu od 1.3100 do 1.3700, jednak ustanowienie nowych szczytów może się nie udać. Obecny ruch jest częścią fali b, a fala c sprowadzi EUR/USD do poziomu 1.3462/48.”

“Wsparcie jest na poziomie 50% fali (3) oraz na ostatnim pivocie/minimum fali 4. Kupno w okolicach 1.3450 da bardzo dobry stosunek zysku do ryzyka, ponieważ będzie to początek fali 5.” – doradza Nomura.EUR/USD w trakcie korekty ABC, USD/JPY - fala E wzrostowej flagi - NomuraUSD/JPY z kolei według Nomury jest w trakcie formacji klina, która doprowadzi kurs wyżej.

“Obecny ruch a-b-c (fala w) jest równe drugiemu a-b-c (fala y) na poziomie 96.82. Poziom ten jest też starym pivotem dlatego będzie to kluczowym wsparciem. Żeby prawdopodobieństwo takiego scenariusza było większe musi nastąpić przełamanie przez opór klina aż do 97.50. Następny poziom to opór z formacji flagi na 98.25” – analizuje Nomura.

“Niedźwiedzie ciągle kontrolują sytuację, ale byki uformowały Doji oraz młot na przełomie czwartku i piątku co wymaga jednak ciągle potwierdzenia.” – dodaje Nomura.

EUR/USD w trakcie korekty ABC, USD/JPY - fala E wzrostowej flagi - Nomura
Źródło: eFXnewsConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here