Naga Markets

28 maja 2013

Wiele dyskutuje się o rosnącym wsparciu dla EUR/USD (obecnie 1.275 – 80) oraz o głowie z ramionami z zasięgiem 1000 pipsowego ruchu w dół (pisałem o tym wczoraj: Czy formacja głowy z ramiona z zasięgiem poniżej 1.200 na EUR/USD wkrótce się wypełni?) mówi Australijska i Nowo Zelandzka Grupa Bankowa ANZ (Australia and New Zealand Banking Group).

“Po pierwsze przebicie jeszcze nie nastąpiło. Po drugie takie formacje są silne kiedy występują w okolicach ekstremów czego nie ma tutaj. Spodziewamy się, że przełamanie tego poziomu będzie łagodne i ruch boczny się utrzyma. Wzrosty do 1.3035 zredukują ryzyko spadków i będą sprzyjać tradingowi w trendzie horyzontalnym.”
fałszywa głowa z ramionami?

Źródło: eFXnews


Jednak ANZ zauważa, że odbicie do 1.3710 może być uznane za kompletną korektę, co wystawia Euro na spore ryzyko dynamicznych spadków po przebiciu linii szyi, aż do zeszłorocznego minimum na 1.2030.

“Jesteśmy jednak przeciwni takiej teorii. Formacja głowy z ramionami tworzy się w środku trendu, nie na jednym z ekstremów dlatego rozczaruje osoby czekające na większy trend spadkowy” ostrzega ANZ.EUR/USD w długim terminie

Źródło: eFXnewsDziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj