Naga MarketsPara walutowa EURUSD od drugiej połowy grudnia porusza się spokojnie na północ w kanale wzrostowym. Na skutek tych wzrostów rynek dotarł w okolice niezwykle istotnego oporu 1.0870 zbiegającego się z górnym ograniczeniem kanału wzrostowego, gdzie dokładnie dwa tygodnie temu pojawiła się reakcja podażowa. Od tego czasu obserwowaliśmy dynamiczne spadki, które dziś realizując perfekcyjnie moją pro-spadkową projekcję z 29 marca br. dotarły w okolice dolnego ograniczenia formacji, gdzie już pojawiła się pierwsza reakcja popytowa.

Jeżeli wsparcie to zostanie odrzucone i byki przejmą kontrolę nad rynkiem, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się wystąpienia przynajmniej korekty wzrostowej.

Za scenariuszem pro-wzrostowym przemawiać może również dywergencja na oscylatorze Stochastic.

By wykorzystać analizę i zainwestować na EURUSD
sprawdź ofertę Brokera HotForex

EURUSD Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrzed zamknięciem. BGŻ BNP Paribas [BGZ] i Alma [ALM]
Następny artykułKomentarz giełdowy – Europa z obawami, a Wall Street pełne optymizmu
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here