Naga MarketsPiątkowe dany z amerykańskiego rynku pracy spowodowały gwałtowny spadek EURUSD. Cena znalazła wsparcie już na poziomie 1.1750 i w rezultacie piątkowa sesja zakończyła się spadkową świecą z długim dolnym cieniem.

Podczas trwającej ciągle poniedziałkowej sesji popyt próbował odrobić część piątkowych spadków. Na ten moment na wykresie D1 możemy zaobserwować niewielką świecę wzrostową z długim górnym cieniem. Jeżeli podaż nadal będzie naciskać to po raz drugi może zostać przetestowane wsparcie na poziomie 1.1750. Dopóki jednak linia trendu wzrostowego nie jest zagrożona to obecne spadki należy rozpatrywać jedynie w charakterze korekty.

Ta jak również wiele innych analiz znajdziesz na stronie XM.COM

W momencie, gdy EURUSD ponownie wróci do wzrostów celem ruchu będzie najbliższy opór na poziomie 1.1880. Począwszy od kwietnia 2017 roku trend wzrostowy jest wyraźny i na razie niezagrożony.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here