Naga MarketsPo trwającej kilka dni konsolidacji ponad wsparciem na poziomie 1.1160 EURUSD w końcu odbiło kierując się w stronę marcowych maksimów. W dniu wczorajszym pokonany został pierwszy opór na poziomie 1.1200, a bezpośrednim powodem bardziej dynamicznego ruchu wzrostowego było wystąpienie publiczne szefowej FED Janet Yellen. Yellen wskazała, że FED zaniepokojony jest niskim poziomem inflacji oraz że posiada niezbędne środki zaradcze. Może to oznaczać znaczne wydłużenie okresu niskich stóp procentowych w USA.

Po wystąpieniu EURUSD dynamicznie wzrosło, a już w dniu dzisiejszym testowany jest kolejny opór w rejonie 1.1330, ponad którym znajduje się marcowe maksimum. W chwili obecnej prawdopodobne jest, że cena dotrze do kolejnego oporu na poziomie 1.1380. A jego przebicie będzie oznaczało osiągnięcie 5-miesięcznego maksimum kursu przez EURUSD. Warto również przypomnieć, że już na poziomie 1.1490 znajduje się górne ograniczenie konsolidacji, w której EURUSD porusza się od ponad roku.

Otwórz pozycję na EURUSD u brokera FX Grow. 
FX Grow oferuje bezpłatne konto i spread od 0,00001, a na swojej stronie udostępnia bezpłatnie pełny kalendarz makroekonomiczny.

Wykres EURUSD dla interwału H4.
Wykres EURUSD dla interwału H4.

Już DZIŚ [w środę 30 marca] o godzinie 18:00 zapraszamy na bezpłatny webinar: “Większość inwestorów traci? Poznaj podstawowe błędy traderów i zarabiaj z mniejszością”.

Nie jest wymagane posiadanie aktywnego konta u brokera.

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do zarejestrowania się już dziś.

WEZMĘ UDZIAŁ W DARMOWYCH WEBINARACH
tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here