Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

ZAPRASZAMY NA DARMOWE WEBINARY W TYM TYGODNIU


Poniedziałek jak na razie bardzo spokojny – giełdy wystartowały trochę ospale, na rynakch zbyt wiele się nie dzieje, a w kalendarzu brak istotniejszych odczytów makroekonomicznych. Dzisiaj uwagę zwracamy tak naprawdę jedynie na sprzedaż istniejących domów w USA o godzinie 15:00. Zainteresowani mogą też śledzić dzisiejsze wystąpienia Pana Draghiego z ECB oraz Pana Williamsa z FED również o 15:00.

Dokładny harmonogram istotnych danych makroekonomicznych, które będą publikowane w tym tygodniu można znaleźć w dzisiejszy komentarzu makro

Silne i słabe aktywa finansowe

USD/JPY zeszło poniżej 120.00 – w tym tygodniu na FX powinniśmy spodziewać się wzrostów walut G10 w stosunku do przechodzącego korektę dolara amerykańskiego.

SILNE: JPY, EUR

SŁABE: CHF, GBP

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– AUD/JPY – w drodze do kluczowego oporu

– GBP/AUD – upadek wsparcia H4

AUD/USD – kluczowy poziom oporu

EUR/USD rozpoczyna tydzień od dalszych wzrostów korekcyjnych. W krótkim terminie cena może podejść jeszcze wyżej – optymalnym miejscem do sprzedaży rajdów okaże się strefa 1.10-1.11. W zeszłym tygodniu widzieliśmy jej test i dynamiczne odrzucenie przez cenę tak wysokich poziomów. Obserwujemy spokojnie rozwój sytuacji i im bliżej wspomnianej strefy oporu tym dokładniej poszukujemy sygnałów sprzedażowych.

eurusdh4 brp

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here