Naga MarketsEUR/USD spada po osiągnięciu szczytu, USD/JPY na krawędzi, złoto zbiera się do wzrostów - Merrill Lynch

Bank of America Merrill Lynch uważa, że Dolar powraca do większego trendu wzrostowego.

“Doradzamy shorty parach takich jak: AUD/USD, GBP/USD i long na USD/SEK.”

“Na EUR/USD potrzeba zamknięcia dziennej świecy poniżej 1.3166, żeby potwierdzić spadki i to, że maksimum z 31 lipca to był szczyt. Jednak przełamanie linii trendu i oporu powyżej 1.3322 będzie ostrzeżeniem, natomiast zamknięcie powyżej 1.3418 zmieni nasze nastawienie na bycze.”EUR/USD spada po osiągnięciu szczytu, USD/JPY na krawędzi, złoto zbiera się do wzrostów - Merrill LynchNa USD/JPY niedźwiedzie nastawienie BofA może okazać się wkrótce nietrafne, ponieważ para ta znajduje się blisko wyłamania wyżej.

“Dzienne zamknięcie powyżej linii trendu na 100.10 zmieni nasze postrzeganie pary i czekać będziemy na osiągnięcie szczytu z 7 lipca na 101.54, a następnie wzrostu do 103.74. Dopóki jednak nie będzie dziennego zamknięcia powyżej 100.10 nie należy grać długich pozycji.”EUR/USD spada po osiągnięciu szczytu, USD/JPY na krawędzi, złoto zbiera się do wzrostów - Merrill LynchMerrill Lynch oczekuje wzrostów na złocie do 1420.

“Zamknięcie powyżej 1322 potwierdzi powrót do trendu”EUR/USD spada po osiągnięciu szczytu, USD/JPY na krawędzi, złoto zbiera się do wzrostów - Merrill Lynch
Źródło: eFXnewsConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here