Naga MarketsBardzo interesująco zrobiło się na wykresie EURUSD. W wyniku słów płynących z europejskiego banku centralnego, a może raczej był to jedynie pretekst (czytaj więcej w artykule: forum EBC wstrząsa rynkami) EURUSD znalazło się na rocznym maksimum. Cena zmierza obecnie do kluczowego oporu na poziomie 1.1480. Poziom ten jest oporem, którego popyt nie zdołał trwale pokonać od stycznia 2015 roku.

Podaż przystąpi do ataku na 1.1480

Obecne wzrosty na EURUSD trwają nieprzerwanie od stycznia 2017 roku o czym świadczy charakterystyczny układ wyższych szczytów oraz dołków (zaznaczony na wykresie D1). Z pewnością jednak na kluczowym oporze 1.1480 podaż spróbuje swoich sił doprowadzając przynajmniej do głębszej korekty.

Prawdziwym przełomem byłoby trwałe przełamanie tego poziomu. Jest to oczywiście możliwe, ale prawdopodobne dopiero po pojawieniu się korekty lub płaskiej konsolidacji pod oporem. Ewentualne trwałe przełamanie kluczowego oporu 1.1480 powinno doprowadzić do rozpoczęcia się nowego impulsu wzrostowego, który może mieć bardzo dynamiczny przebieg.

EURUSD H4
Wykres dla H4
EURUSD D1
EURUSD D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here