Naga Marketseu

Na wykresie H4 pary EUR/USD kurs zareagował przy linii trendu wyhamowując spadki. Możliwe są dwa scenariusze. W krótkim terminie powinno dojść do odreagowania wczorajszych spadków i cena powinna lekko wzrastać. Scenariusz na dłuższy termin zależy od wieczornych protokołów z posiedzenia FOMC, które mogą doprowadzić do podwyższonej zmienności. Warto zatem rozgrywać opcję wygasające przed godziną 20:00.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

eu op

OptionTrade, oferuje 81% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.

O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBlok po 22 – 7 kwiecień 2015: USD/CAD, EUR/JPY
Następny artykułUSD/SGD – ważny opór i podobieństwa korekt
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here