Naga MarketsJak na razie wygląda na to, że spełnił się scenariusz wskazywany w porannym komentarzu rynkowym. EUR/USD powoli brnęło do góry, by krótko na kwadrans przed godziną 14 przetestować strefę oporu w rejonie 1,1290.

EURUSDH1Para nie zdołała dotrzeć do zniesienia 38,2 ostatniego impulsu spadkowego co może być rozpatrywane jako niedźwiedzi sygnał. Na interwale M15 dostrzegamy widoczne zatrzymanie się momentum wzrostowego po którym nastąpił gwałtowniejszy spadek.

Rozpocznij handel z XM – odbierz darmowy depozyt $30 USD dla nowych klientów

Może jednak się okazać, że brak testu poziomu 38,2 zwiastuje głębszą, bardziej rozbudowaną korektę. W takim przypadku niemal idealnym pod kątem mierzeń Fibonacciego byłby poziom 1,1301 gdzie dostrzegamy mocne skupienie się poziomów. Znajdziemy tam zniesienie 78,6 dużego ruchu wzrostowego rozpoczynającego się od 24 kwietnia a zakończonego 3 maja, zniesienie 50% ostatniego impulsu spadkowego oraz ekspansję 100% potencjalnej korekty, która aktualnie się tworzy.

EURUSDM15Zbieg tych trzech poziomów, dodatkowo wzmocniony równym poziomem 1,1300 powoduje, że reakcja sprzedających w tej okolicy powinna być silna. Istnieje również prawdopodobieństwo braku siły ze strony kupujących – pokonanie okolic 1,1255 również powinno być zatem rozpatrywane jako sygnał do sprzedaży EUR/USD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here