Naga MarketsPara EUR/USD wystrzeliła w górę po czwartkowej decyzji komitetu FOMC, który utrzymał stopy procentowe w USA na dotychczasowym ultra-niskim poziomie wbrew oczekiwaniom sporej części rynku.

Na wykresie cenowym wczorajszej fali wzrostowej odreagowującej tę decyzję widzimy wyraźny poziom podaży/popytu, który został następnie przestrzelony. W sesji azjatyckiej poziom ten (1.1380 – 1.1400) okazał się być dla ceny wsparciem oferując niewielkie odbicie.

OT_EURUSD_1809

Wskaźniki kierunkowe skierowały się w górę – średnie, chmura Kumo, linia trendu – i pozostaje kwestia wyznaczenia punktu wejścia. Cena ma jeszcze wyraźnie trochę miejsca w do okolic 1.1350/40, gdzie przetestuje chmurę i linię trendu. Handlując jednak opcje całodniowe, możemy pozwolić sobie na większą swobodę.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

OT_EURUSD_1809_option

 

OptionTrade, oferuje 80% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.

O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarnetokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here